Programy

Programový kalendář

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6


20 července čtvrtek
06:00 Sviští bratři 2. #39
06:15 Sviští bratři 2. #40
06:30 Oskarovi pomocníci 1. #11
06:37 Oskarovi pomocníci 1. #12
06:45 Oskarovi pomocníci 1. #13
06:52 Oskarovi pomocníci 1. #14
07:00 Téměř nahá zvířátka 1. #5
07:30 Veverka Strašpytel 1. #19 - Nic než zub
08:00 Sloní princezna 2. #22 - Vzplanutí
08:30 Střední škola Degrassi 12. #9
09:00 Střední škola Degrassi 12. #10
09:30 Střední škola Degrassi 12. #11
10:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #7
10:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #8
11:00 Ohrožené druhy 1. #11 - Polštářová bitva století
11:12 Ohrožené druhy 1. #12 - Gulloodolný
11:24 Ohrožené druhy 1. #13 - Sušenky za 10 minut
11:36 Ohrožené druhy 1. #14 - Veselé Smetištice
11:48 Ohrožené druhy 1. #15 - Hledá se Vycpálek
12:00 Sviští bratři 2. #41
12:15 Sviští bratři 2. #42
12:30 Oskarovi pomocníci 1. #7
12:37 Oskarovi pomocníci 1. #8
12:44 Oskarovi pomocníci 1. #9
12:51 Oskarovi pomocníci 1. #10
13:00 Téměř nahá zvířátka 1. #6
13:30 Veverka Strašpytel 1. #20 - Vanózní dvojka
14:00 Angry Birds Toons
14:30 LEGO Legendy Chima 2. #3
15:00 LEGO Legendy Chima 2. #4
15:30 Hero Factory 1. #7 - Zpustlá planeta, 2. část
16:00 Hero Factory 1. #8 - Útěk, část 1.
16:30 Angry Birds Toons
17:00 Sviští bratři 2. #43
17:15 Sviští bratři 2. #44
17:30 Oskarovi pomocníci 1. #15
17:37 Oskarovi pomocníci 1. #16
17:45 Oskarovi pomocníci 1. #17
17:52 Oskarovi pomocníci 1. #18
18:00 Téměř nahá zvířátka 1. #7
18:30 Veverka Strašpytel 1. #21 - Štosinátor
19:00 Sloní princezna 2. #23 - Prokletý
19:30 Mr Young 1. #9
20:00 LEGO Legendy Chima 2. #18
20:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #9
21:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #10
21:30 Střední škola Degrassi 12. #12
22:00 Střední škola Degrassi 12. #13
22:30 Střední škola Degrassi 12. #14
23:00 Oskarovi pomocníci 1. #69
23:07 Oskarovi pomocníci 1. #70
23:14 Oskarovi pomocníci 1. #71
23:21 Oskarovi pomocníci 1. #72
23:30 Mr Young 1. #8
00:00 Kroniky Matta Hattera 3. #4
00:30 Ghost Rockers 1. #7 - Hluchý Džerard
00:45 Ghost Rockers 1. #8 - Srážka
01:00 Oskarovi pomocníci 1. #13
01:07 Oskarovi pomocníci 1. #14
01:15 Oskarovi pomocníci 1. #15
01:22 Oskarovi pomocníci 1. #16
01:30 Zip Zip 1. #7 - A. I. - umělá inteligence
01:45 Zip Zip 1. #8 - Večírková zvířata
02:00 Střední škola 2. #4 - Muži ze středověku
02:30 Střední škola 2. #5 - Invaze Temlptonů
03:00 Super 4 1. #37
03:15 Super 4 1. #38
03:30 Zip Zip 1. #37 - Díra v jedné … Až moc
03:45 Zip Zip 1. #38 - Hrdinný pes
04:00 Super 4 1. #35
04:15 Super 4 1. #36
04:30 Ghost Rockers 1. #35 - Jediný polibek
04:45 Ghost Rockers 1. #36 - Čepičková revoluce
05:00 Zip Zip 1. #35 - Zvířecí karneval
05:15 Zip Zip 1. #36 - Liščí dáma
05:30 Střední škola 1. #5 - Zdraví a bezpečnost
 
21 července pátek
06:00 Sviští bratři 2. #41
06:15 Sviští bratři 2. #42
06:30 Oskarovi pomocníci 1. #15
06:37 Oskarovi pomocníci 1. #16
06:45 Oskarovi pomocníci 1. #17
06:52 Oskarovi pomocníci 1. #18
07:00 Téměř nahá zvířátka 1. #6
07:30 Veverka Strašpytel 1. #20 - Vanózní dvojka
08:00 Sloní princezna 2. #23 - Prokletý
08:30 Střední škola Degrassi 12. #12
09:00 Střední škola Degrassi 12. #13
09:30 Střední škola Degrassi 12. #14
10:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #9
10:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #10
11:00 Ohrožené druhy 1. #16 - Jsme liga hrdinů
11:12 Ohrožené druhy 1. #17 - Skákající Ušák a zavilá veverka
11:24 Ohrožené druhy 1. #18 - Dutina břišní
11:36 Ohrožené druhy 1. #19 - Co to bylo za divně dlouhý výlet
11:48 Ohrožené druhy 1. #20 - Kdo z koho
12:00 Sviští bratři 2. #43
12:15 Sviští bratři 2. #44
12:30 Oskarovi pomocníci 1. #11
12:37 Oskarovi pomocníci 1. #12
12:44 Oskarovi pomocníci 1. #13
12:51 Oskarovi pomocníci 1. #14
13:00 Téměř nahá zvířátka 1. #7
13:30 Veverka Strašpytel 1. #21 - Štosinátor
14:00 Angry Birds Toons
14:30 LEGO Legendy Chima 2. #5
15:00 LEGO Legendy Chima 2. #6
15:30 Hero Factory 1. #9 - Útěk, část 2.
16:00 Hero Factory 1. #10 - Mozkožrouti
16:30 Angry Birds Toons
17:00 Sviští bratři 2. #45
17:15 Sviští bratři 2. #46
17:30 Oskarovi pomocníci 1. #19
17:37 Oskarovi pomocníci 1. #20
17:45 Oskarovi pomocníci 1. #21
17:52 Oskarovi pomocníci 1. #22
18:00 Téměř nahá zvířátka 1. #8
18:30 Veverka Strašpytel 1. #22 - Dokonalá nakládačka
19:00 Sloní princezna 2. #24 - Hledaný
19:30 Mr Young 1. #10
20:00 LEGO Legendy Chima 2. #19
20:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #11
21:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #12
21:30 Střední škola Degrassi 12. #15
22:00 Střední škola Degrassi 12. #16
22:30 Střední škola Degrassi 12. #17
23:00 Oskarovi pomocníci 1. #73
23:07 Oskarovi pomocníci 1. #74
23:14 Oskarovi pomocníci 1. #75
23:21 Oskarovi pomocníci 1. #76
23:30 Mr Young 1. #9
00:00 Kroniky Matta Hattera 3. #5
00:30 Ghost Rockers 1. #9 - Jeden za všechny, všichni za Džonase
00:45 Ghost Rockers 1. #10 - Volný jako pták
01:00 Oskarovi pomocníci 1. #17
01:07 Oskarovi pomocníci 1. #18
01:15 Oskarovi pomocníci 1. #19
01:22 Oskarovi pomocníci 1. #20
01:30 Zip Zip 1. #9 - Tečka, která se nedá chytit
01:45 Zip Zip 1. #10 - Napršeno
02:00 Střední škola 2. #6 - Velký Templton vás sleduje
02:30 Střední škola 2. #7 - Vánoce na Strendž Hil
03:00 Super 4 1. #39
03:15 Super 4 1. #40
03:30 Zip Zip 1. #39 - Psí léta
03:45 Zip Zip 1. #40 - Ne-medvědo-snesitelné
04:00 Super 4 1. #37
04:15 Super 4 1. #38
04:30 Ghost Rockers 1. #37 - Nejde o tebe
04:45 Ghost Rockers 1. #38 - Nazdárek, záhadný kluku
05:00 Zip Zip 1. #37 - Díra v jedné … Až moc
05:15 Zip Zip 1. #38 - Hrdinný pes
05:30 Střední škola 1. #6 - 99 príma věcí, který se daj dělat se strojem času
 
22 července sobota
06:00 Sviští bratři 2. #43
06:15 Sviští bratři 2. #44
06:30 Oskarovi pomocníci 1. #19
06:37 Oskarovi pomocníci 1. #20
06:45 Oskarovi pomocníci 1. #21
06:52 Oskarovi pomocníci 1. #22
07:00 Téměř nahá zvířátka 1. #7
07:30 Veverka Strašpytel 1. #21 - Štosinátor
08:00 Sloní princezna 2. #24 - Hledaný
08:30 Střední škola Degrassi 12. #15
09:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #1
09:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #2
10:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #3
10:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #4
11:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #5
11:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #6
12:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #7
12:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #8
13:00 Bionicle: Zrození Legendy
14:30 LEGO Legendy Chima 2. #7
15:00 LEGO Legendy Chima 2. #8
15:30 Hero Factory 1. #11 - Invaze z hlubin
16:00 Hero Factory 1. #1 - Furno vítězný
16:30 Angry Birds Toons
17:00 Sviští bratři 2. #47
17:15 Sviští bratři 2. #48
17:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #9
18:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #10
18:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #11
19:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #12
19:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #13
20:00 LEGO Legendy Chima 2. #20
20:30 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #13
21:00 Maggie a Bianca - Módní návrhářky 1. #14
21:30 Střední škola Degrassi 12. #18
22:00 Střední škola Degrassi 12. #19
22:30 Střední škola Degrassi 12. #20
23:00 Oskarovi pomocníci 1. #77
23:07 Oskarovi pomocníci 1. #78
23:14 Oskarovi pomocníci 1. #1
23:21 Oskarovi pomocníci 1. #2
23:30 Mr Young 1. #10
00:00 Kroniky Matta Hattera 3. #6
00:30 Ghost Rockers 1. #11 - Pletací klub Růžového poníka
00:45 Ghost Rockers 1. #12 - Večírek v pyžamu
01:00 Oskarovi pomocníci 1. #21
01:07 Oskarovi pomocníci 1. #22
01:15 Oskarovi pomocníci 1. #23
01:22 Oskarovi pomocníci 1. #24
01:30 Zip Zip 1. #11 - Sladkokyselý Sam
01:45 Zip Zip 1. #12 - Hlavní ložnice
02:00 Střední škola 2. #8 - Ken Kong
02:30 Střední škola 2. #9 - Jakýže Mičl?
03:00 Super 4 1. #41
03:15 Super 4 1. #42
03:30 Zip Zip 1. #41 - Sousedský závod, 1. část
03:45 Zip Zip 1. #42 - Sousedský závod, 2. část
04:00 Super 4 1. #39
04:15 Super 4 1. #40
04:30 Ghost Rockers 1. #39 - Dcera
04:45 Ghost Rockers 1. #40 - Bobří sabotér
05:00 Zip Zip 1. #39 - Psí léta
05:15 Zip Zip 1. #40 - Ne-medvědo-snesitelné
05:30 Střední škola 1. #7 - Duchové spisovatelů ze Střední školy Strendž Hil